ibbi ibbi

https://ibbi.ir

سایز دیوایس شما کوچکتر از حد معمول است . برای مشاهده سایت از دیوایس با مانیتور بزرگتری استفاده نمایید.

سال 1389 توجه به یک دغدغه پیدایش یک ایده را رقم زد. این که چرا همه چیز رو در بازار بر اساس برندش می خوان و می خرن، اما ملک که به واقع یکی از بزرگترین خرید های هر شخص توی زندگیش می تونه باشه تا به حال از این قاعده پیروی نکرده، اینجا بود که ایده ای تحت عنوان ساختمان های مارکدار متولد شد. برای اینکه با معرفی برند های ساختمانی معتبر بتونه ماندگاری در ذهن بیشتری رو برای مخاطبان به ارمغان بیاره. برای این منظور یک وبسایت مرجع راه اندازی کردیم و تلاش کردیم تا تمام برند های ساختمانی کشور رو داخلش قرار بدیم. بدین ترتیب مخاطبان پس از کلیک روی هر برند ساختمانی توانستند پروژه های ساخته شده ی آن برند را با تمام جزییاتش ببینند. انتخاب دامین این وب سایت هم اینگونه بود که ابتدا نام این مرجع لوگو بیس را کامل تر دیدیم. شد، اطلاعات ساختمان های مارکدار ایران، بعدش این عبارت رو به انگلیسی برگرداندیم Iranian Buildings’ Brand Information و در نهایت از حروف اختصاریش تونستیم برند جذاب iBBi که همیشه با i های کوچک و B های بزرگ نوشته میشه رو خلق کنیم. به این ترتیب iBBi پا به عرصه برندینگ صنعت ساختمان ایران گذاشت.

یازده سال کسب تجربه های بزرگ و ایجاد نوآوری های مختلف باعث شد تا بتوانیم کلی خدمات خاص در حوزه ی ترویج و معرفی برند های ساختمانی به جامعه مخاطبینمون ارائه دهیم و از این سو به نوعی مدعی ایجاد اثربخش ترین شبکه ارتباطی میان سازندگان، معماران و صاحبان صنایع لوکس ساختمانی کشور طی این مدت هستیم؛ و اما اکنون ...

اکنون گروهی حرفه ای و سازماندهی شده متشکل از سه شخصیت حقوقی مستقل به اقتضای نیازهای متفاوت مخاطبان پیش روی دیدگان شما قرار دارد.

نخست موسسه فرهنگی هنری جند منظوره راهیان پگاه نور با شماره ثبت 11878 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مالک برند ساختمان های مارکدار iBBi که به عنوان یک مجموعه صاحب رسانه به صورت تخصصی در حوزه ی معرفی و ترویج برند های ساختمانی فعالیت می کند. از دیگر زیر مجموعه های این موسسه می توان به کانون آگهی و تبلیغات پگاه نور به شماره ثبت 1733 و نشریه نشان های ماندگار به شماره ثبت 79019 اشاره نمود. اعضای هیات مدیره این موسسه عبارتند از آقایان علی خواجه افضلی، حامد رحیمی و محمد مشفق و خانم مریم مسرورنیا.

 • پکیج های برندینگ و عضویت در گروه ساختمان های مارکدار iBBi ، شامل حضور برند های ساختمانی در وب سایت www.ibbi.ir ، ژورنال و شبکه های اجتماعی
 • شوی اینترنتی ایکس پلن www.xplanshow.com که به صورت تخصصی و مستمر در صنعت ساخت و ساز ممتاز در حال ساخت و اکران می باشد.
 • تهیه انواع گزارش، مقاله و رپرتاژ آگهی و اکران اختصاصی آن در نشریه آنلاین نشانهای ماندگار www.neshanhayemandegar.com
 • طراحی لوگو، کاتالوگ، ست اداری و عکاسی حرفه ای در واحد آتلیه - iBBi Studio موسسه

در فضایی متفاوت و منحصر به فرد در حوزه ی خدمات مشاوره اقتصادی و ارزیابی های تخصصی رتبه بندی در شرکت اقتصاد دیجیتال ساختمان (سهامی خاص) به شماره ثبت 564050 آماده ارائه خدمات مشاوره به مخاطبانمان در حوزه صنعت ساختمان کشور هستیم. اعضای هیات مدیره این موسسه عبارتند از آقایان حامد رحیمی و محمد مشفق و خانم مریم مسرورنیا.

در این شرکت خدمات ذیل اکنون در حال ارائه می باشد؛

 • مشاوره اقتصادی ساخت و ساز (نظارت بر پیاده سازی ساختار های قانونی و عملیاتی برای راه اندازی شرکت های ساختمانی)
 • تدوین طرح کسب و کار BP (Business Plan)
 • مطالعات امکان سنجی FS (Feasibility Study)
 • عضویت در iBBi Academy جهت حضور در مراسم سالیانه ساختمان های مارکدار

اما دفتر ویژه خرید و فروش واحد های لوکس و مارکدار تحت مجوز گروه املاک تیوان با پروانه کسب به شماره صنفی 0466952927 با در اختیار داشتن 45 مشاور حرفه ای در منطقه زعفرانیه تهران مشغول به فعالیت است. اعضای هیات مدیره این موسسه عبارتند از آقایان حمید سمیعی، علیرضا زند وکیل، حامد رحیمی و محمد مشفق و خانم مریم مسرورنیا.

 • خرید و فروش واحد های لوکس و مارکدار
 • اجاره واحد های مارکدار
 • خرید کلنگی و مشارکت در ساخت
 • مشاوره سرمایه گذاری در حوزه ی ساخت و ساز لوکس و مارکدار

ما تا رسیدن به حد اعلای این فرهنگ که خانه را هم می توان مثل خودرو یا پوشاک بر اساس شناختی که از برند سازنده آن داریم خریداری کرد، همواره در تلاشیم.