دومین همایش سازندگان و معماران ساختمانهای مارک دار

2373  بار دیده شده


 


00

روز چهارم خرداد ماه ۱۳۹۵ باشگاه آجودانیه تهران میزبان بزرگترین رویداد صنعت ساختمان تهران بود.

به گزارش روابط عمومی گروه ساختمانهای مارکدار  دومین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمانهای مارکدار با حضور ۵۵۰ تن از صاحبان برند های برتر سازنده و معمار کشور سه شنبه شب در باشگاه آجودانیه تهران  برگزار شد.

این مراسم از ساعت ۱۱ صبح روز  چهارم خرداد ماه  با بازدید حدود ۸۰۰ نفر از میهمانان از نمایشگاه لوکس تخصصی واقع در سالن ۱۰۰۰ متری طبقه اول ( شوروم صنایع لوکس) باشگاه آجودانیه آغاز شد.

این نمایشگاه به همت تیم برگزاری نمایشگاه  گروه ساختمانهای مارکدار به سرپرستی آقای فرشید شهابی در طول۳۶ ساعت کار شبانه روزی بی وقفه  ساخته شد و پذیرای ۱۳ غرفه از صنایع لوکس اسپانسر این گردهمایی درمدت زمان بین ۱۱ صبح الی۱۷:۳۰ برای میهمانان ویژه بود.

به گفته مدعوین برگزاری دور دوم این گردهمایی نسبت به نخستین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمانهای مارکدار در باشگاه فرمانیه تهران چند تفاوت عمده داشت.

  • اول: امکان غرفه سازی لوکس متناسب با شأن مجموعه های صنایع لوکس اسپانسر برنامه
  • دوم: امکان بازدید از نمایشگاه جانبی صنایع لوکس از ۱۱ الی ۱۷:۳۰ توسط ۸۰۰ نفر غیر از مدعوین VIP شب همایش
  • سوم: پذیرایی از تعداد بیشتری از مدعوین VIP در مراسم اصلی حدود ۵۵۰ نفر
  • چهارم: ارائه خدمات متفاوت به اسپانسر ها و حاضرین در همایش
  • پنجم: برگزاری شایسته تر  منظم تر بابیش از ۵ ماه برنامه ریزی و تلاش مداوم گروه ساختمانهای مارکدار

به گزاش روابط عمومی ساختمانهای مارکدار دومین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمانهای مارکدار رسما راس ساعت ۱۹ بعد از ظهر با ورود مهمانان و بازدید مدعوین از سالن شوروم VIP صنایع لوکس ساختمانی آغاز به کار کرد. این بازدیدها که حدود  یک ساعت و نیم به طول انجامید با welcome break  همراه بود و در طول این زمان میهمانان با توانمندی های هرکدام از  شرکت های اسپانسر به تفصیل آشنا شدند و از سوی دیگر حضور هرکدام از غرفه ها اعم از آسانسور ،سنگ، کابینت ، سیستم هوشمند و چیدمان داخلی به گونه ای بود که سازندگان و معماران محترم نیز کلیه نیاز های مجموعه ساختمانی تحت مدیریت خود را در هریک ازغرفه ها بیابند.

01

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11

 

12

 

13

پس از بازدید از شوروم راس ساعت ۲۰:۳۰ مراسم اصلی با حضور ۵۵۰ نفر از رئوس هرم مجموعه های سازنده و معمار شمال تهران با تلاوت کلامی چند از کلام الله مجید توسط  قاری آقای محمد علی مرادی، نواختن سرود ملی و کلیپ ویژه ساختمان های مارکدار آغاز شد.

 

19

پس از آن آقای حامد رحیمی مدیرعامل گروه ساختمان های مارکدار به عنوان اولین سخنران این گردهمایی، سخن خود را با چرایی فعالیت ساخت و لزوم داشتن باور و اعتقاد به عمق این فعالیت توسط سازنده آغاز نمود. به اعتقاد وی این باور و درک صحیح از هدف در ساخت ساختمان ها پیش شرط استقبال خریداران و مشتریان ملکی می باشد. این بخش از سخنرانی با رونمایی رویکرد جدید و کارکرد هریک از بخش ها و معرفی رسانه های گروه ساختمانهای مارکدار به پایان رسید.

 

20

 

16

 

17

 

18

 

25

در بخش دوم آرش حاجی وزیری مدیریت بخش انفورماتیک گروه ساختمان های مارکدار، ابتدا خبر ثبت تمامی برندهای اعضای سازنده ، معمار و صنایع لوکس- به همراه تمامی محصولات آنها-  وبسایت ساختمانهای مارک دار را در سیستم روبوت های اینترنتی نظیر گوگل  به عنوان یک برند تجاری ، اعلام نمود . در ادامه ، وی از خدمات iBBi در کنار سرویسهای دیجیتال آن به عنوان یک رسانه یکپارچه یاد کرده و گزارش پوشش رسانه کاغذی و رسانه دیجیتال را – توسط ژورنال و وب سایت-  در سال ۹۴ ارائه و سال ۹۵ را به عنوان سال ورود به شبکه های اجتماعی قابل دسترس از طریق گوشی های هوشمند در نظر گرفت. سپس ایشان به بررسی تاثیر Social Media / Network ها در شناساندن برندها پرداخت و در انتها آمار رو به رشد مشاهده و محبوبیت برندهای عضو در فضای مجازی را به اعضا ارائه کرد .

 

21

 

22

 

33

سخنران سوم این گردهمایی آقای مشفق رئیس هیئت مدیره گروه ساختمان های مارکدار به معرفی شرایط کنونی پروژه های ساخته شده در سال های گذشته و لزوم بازسازی این ساختمان ها  پرداختند و خاطر نشان کردند نظر به اهمییت حفظ و ارتقائ کیفیت زندگی در این ساختمان ها و توجه به ساخت اصولی و موقیعت قرار گیری مناسب این ساختمان ها گروه ساختمانهای مارکدار آمادگی کامل دارد. که با تغییر فضای داخلی یا تغییر چیدمان ملک های با کیفیت، توسط ibbi renovation  پل ارتباطی طراحان و معماران داخلی مجموعه با این اشخاص و مشاور تخصصی آنها جهت ارجاع به طراحان داخلی و دکوراتورها ی مناسب سلیقه در فضایی آکنده از اعتماد بین این مخاطبان ،صنایع لوکس و طراحان باشد.

 

23

 

34

در بخش چهارم خانم ضیایی، سرپرست باشگاه مشتریان ساختمانهای مارکدار صحبت های خود را با معرفی اقدامات صورت گرفته در خصوص باشگاه مشتریان ساختمانهای مارکدار و لزوم شکل گیری اقدامی موثر جهت ایجاد فضائى متفاوت و بکر در زمینه فروش املاک لوکس آغاز نمودند.

در ادامه ایشان با تشریح چگونگی عضویت در باشگاه مشتریان ساختمان هاى مارکدار شرایط استفاده از خدمات متنوع  VIP CLUB اضافه کردند زین پس امکان حضور و بازدید از تمامى پروژه هاى لوکس با برگزارى لانژها و مهمانى ها در محل پروژه هاى فاخر فراهم شده و این حرکت بزرگى در جلب رضایت و اطمینان خریداران خواهد بود.

سپس مجددا آقای مشفق به طرح موضوع دغدغه اصلی سازندگان یعنی فروش ملک پرداختند، ایشان با توجه به فضای حاکم بر روابط مشاوران و فروش ملک به اهمیت ماندگاری طولانی برند های خوش نام در اذهان خریداران و معرفی فاخر ، متمایز و درخور پروژه های فاخر پرداختند.

 

24

 

ایشان افزودند بعد از تحقیقات بسیار ibbi  مصمم گردیده که ساز و کاری به منظور بیشترین تاثیر گذاری با دعوت از خریداران درفضایی واقعی با چیدمانی کامل و مبله نمودن واحد با کمک تمام طراحان، معماران و دکوراتورهای داخل مجموعه ایجاد نماید، این امر مسلما با همکاری صنایع لوکس ساختمانی ، و املاکهای معتبر منطقه و با تکیه بر بازوان پرتوان ibbi renovation  و VIP club  مجموعه  با هزینه ای حداقل محقق گردیده و با هدف تحقق فروش در خدمت تمام سازندگان خواهد بود.

 

35

در بخش پایانی اقای ساسان ممتازی مدیر بازرگانی گروه ساختمانهای مارکدار سخنرانی خود را با موضوع مسئولیت اجتماعی تک تک ما برای حفظ محیط زیست آغاز کردند. ایشان با اشاره  به ارزشمند بودن حضور این تعداد از افراد تصمیم گیر و اثر ساز در حوزه صنعت ساختمان در این گردهمایی اعلام داشتند که با توجه به گزارشات ناسا از وضیعت گرمایش زمین با توجه به روند کنونی ما  در ایران تا ۳۰ سال آینده متاسفانه به نقطه بی بازگشت از نظر خشک سالی خواهیم رسید. ایشان در قسمت بعدی سخنرانی اعلام داشتند که گروه ساختمانهای مارکدار در نظر دارد با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان منابع طبیعی و جنگل ها  طرحی به نام درخت دوستی را اجرا در آورد. این طرح در یکی از سایت های درخت کاری صورت گرفته و سرپرستی تعدادی درخت همزمان با آغاز یا اتمام هر پروژه ساختمانی به نام همان پروژه به عهده گروه سازنده قرار می گیرد و امکان بازدید حضوری از منطقه درخت کاری شده برای تمامی گروه های امکان پذیر می باشد.

ساسان ممتازی همچنین به عنوان دبیر برگزاری گردهمایی سازندگان و معماران ساختمانهای مارکدار از وجود هرگونه کم و کاستی های احتمالی در برگزاری این مراسم عذر خواهی نموده و مراتب تشکر خود را از حضور تمامی بزرگواران اعلام کردند.

 

28

 

29

 

30

 

31

 

32

در پایان جناب آقای حامد رحیمی مدیریت عامل گروه ساختمان های مارکدار از یکایک اسپانسر های این مراسم به صورت جداگانه تقدیر نمودند و خاطر نشان کردند که بدون حضور این دوستان برگزاری این مراسم به مراتب سخت تر می بود. در انتها ایشان  با دعوت از تیم برگزاری ۲۰ نفره ساختمانهای مارکدار و معرفی آنها از حضور گرم و پر مهر تمامی مدعوین تشکر و تقدیر نمودند.

 

27

سپس این مراسم با سرو شام توسط پرسنل باشگاه آجودانیه تهران تا ساعت ۱۱ شب ادامه یافت و میهمانان پس از صرف شام برای دریافت بسته هدیه نفیس این گردهمایی مجددا به سالن شوروم وارد شده و پس از آن با گرفتن عکس یادگاری با پاپ آپ دومین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمان های مارکدار این مراسم به پایان رسید.

Third Seminar of iBBi Construction Agencies and Architects

After successfully holding two annual seminars at two Tehran-based luxurious clubs (Farmaniyeh and Ajodanieh) over the last two years, the Iranian Buildings’ Brand Information (iBBi) is currently arranging for another magnificent meeting during January titled Third Seminar of iBBi Construction Agencies and Architects.
This annual seminar involves several keynote speeches delivered on luxury construction, providing an opportunity for famous agencies and architects to gather around and get to know each other. Since the guests are hosted exclusively, they are always enthusiastic about attending the ceremony. Given the constant request from iBBi, efforts have been made to improve the quality of the seminar at the third round in all its aspects, adopting a different, exclusive approach to planning and setting.
Since a total of ٤۱۵ agents and architects attended the first round amounting to ۵۹۰ by the second round in limited spaces of Farmaniyeh and Ajodanieh clubs, the third seminar will be held in Iran International Conference Center, which offers a large hall with a capacity of ۱,500 seats. This hall once hosted the Islamic Nations Summit (OIC). In the iBBi ceremony, several prominent foreign figures will give speeches on top-quality, modern construction trends. Of all the available ۱,500 seats in the hall, the guests will be reserved nearly ۱,100 seats according to iBBi’s correspondence with ۸۵۰ renowned Shemiran-based construction agencies and ۱۷۰ prominent architects across the area as well as a few famous architects and agents from Shiraz, Isfahan, Tabriz and Mashhad.

سومین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمان های مارکدار (iBBi)

گروه ساختمان های مارکدار پس از دو دوره برگزاری موفق و بی نظیر گردهمایی های سالانه در دو سال اخیر در دو باشگاه لوکس شمال تهران (باشگاه فرمانیه و باشگاه آجودانیه) هم اکنون در حال آماده سازی الزامات خود جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این مهم در یازدهم بهمن ماه سال جاری تحت عنوان “سومین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمان های مارکدار” می باشد.

2f1a0498 2f1a0725
0n7a3146 2f1a1015
0n7a3050

این گردهمایی سالیانه با محتوی و مضمون سخنرانی های عمومی در حوزه ساخت و ساز لوکس و با کیفیت، بیشتر فضایی جهت تجمع و آشنایی سازندگان و معماران سرشناس و معروف شمیران با همدیگر بوده و با پذیرایی های ویژه و منحصر به فردی که از این عزیزان در شان و سطوح بالا بعمل آمده، این عزیزان همواره علاقمند به حضور در این مراسم سالیانه می باشند. بدین ترتیب و با عنایت به خواست مستمر گروه ساختمان های مارکدار به ارتقای سطح برگزاری این مراسم در تمامی جوانب آن سومین گردهمایی با نگاهی متفاوت و ویژه تر طرح ریزی و در دستور کار قرار گرفته است.

حضور ۴۱۵ نفری از عزیزان سازنده و معمار در نخستین دوره و ۵۹۰ نفری ایشان در دومین دوره متعاقب محدودیت فضای برگزاری مراسم در دو باشگاه فرمانیه و آجودانیه، برای گردهمایی سوم سالن معظم و باشکوه اجلاس سران کشور های اسلامی با ظرفیت ۱۵۰۰ صندلی در نظر گرفته شده است. در این مراسم مقرر گردیده تا از سخنرانان برجسته برون مرزی در حوزه های مرتبط با ساخت و سازهای با کیفیت و مدرن استفاده شود. با ارتباطاتی که گروه ساختمان های مارکدار با ۸۵۰ تن از سازندگان سرشناس شمیران تهران و ۱۷۰ معمار برجسته این منطقه و همچین برخی سازندگان و معماران مطرح شهر های شیراز و اصفهان و تبریز و مشهد دارد، حدود ۱۱۰۰ صندلی از مجموع ۱۵۰۰ ظرفیت سالن مراسم قطعا میزبان این عزیزان خواهد بود.


ملک لوکس مجتمع تجاری بهشت زعفرانیه توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی مهران توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس برج باغ ساسان توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی راضی (رز) توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس بهشت دریا توسط گروه در منطقه کلارآباد ساخته شده است. ملک لوکس برج بهشت توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی زعفرانیه توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس آسا 5 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس آسا 2 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس آسا 6 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس آسا 7 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس آسا 8 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس آسا 9 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس بام سیمین توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس بام نیلوفر توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس بام آی تی سنتر توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس بام راد توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس بام برند سنتر دو توسط گروه در منطقه شریعتی ساخته شده است. ملک لوکس بام مهماندوست توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس بام البرز توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس بام برند سنتر توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس بام نسرین توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس بام نیاوران توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس بام جمشیدیه توسط گروه در منطقه جمشیدیه ساخته شده است. ملک لوکس ارغوان ساسان توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس ارغوان فرمانیه توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس ارغوان توچال توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس ارغوان شمال توسط گروه در منطقه بابلسر ساخته شده است. ملک لوکس ارغوان بوستان توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس ارغوان تنگستان توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس برج باغ تچر توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس ماه سان 5 توسط گروه در منطقه شهرک غرب ساخته شده است. ملک لوکس ماه سان 7 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی خاقانی توسط گروه در منطقه قلهک ساخته شده است. ملک لوکس آوا رزیدنس توسط گروه در منطقه محمودیه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی سوداچی توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی مهناز توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس نگین الهیه توسط گروه در منطقه پل رومی ساخته شده است. ملک لوکس مرکز تجاری کیش توسط گروه در منطقه کیش ساخته شده است. ملک لوکس نگین آزادی توسط گروه در منطقه عباس آباد ساخته شده است. ملک لوکس آوا پارک توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس ژوان پارک توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس Parthenon توسط گروه در منطقه دروس ساخته شده است. ملک لوکس سرای پارسه توسط گروه در منطقه دروس ساخته شده است. ملک لوکس نیلوفر گاردن توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس عمید نیاوران توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس مجتمع اداری تجاری دایموند توسط گروه در منطقه هروی ساخته شده است. ملک لوکس پارامیس فرشته توسط گروه در منطقه فرشته ساخته شده است. ملک لوکس چناران پالاس توسط گروه در منطقه فرشته ساخته شده است. ملک لوکس پارامیس صاحبقرانیه توسط گروه در منطقه صاحبقرانیه ساخته شده است. ملک لوکس نخجوان پالاس توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس پارامیس فرمانیه توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس پارامیس پارک ( مژده) توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس پارامیس سنبل توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس اداری تجاری اندرزگو توسط گروه در منطقه قیطریه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی گل سنگ توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس اداری تجاری مرجان توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی جمشیدیه توسط گروه در منطقه جمشیدیه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی کامرانیه توسط گروه در منطقه کامرانیه ساخته شده است. ملک لوکس اداری تجاری حکمت توسط گروه در منطقه قیطریه ساخته شده است. ملک لوکس برج هارمونی نیاوران توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس هارمونی کامرانیه توسط گروه در منطقه کامرانیه ساخته شده است. ملک لوکس برج هارمونی الهیه توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس هارمونی میرداماد توسط گروه در منطقه میرداماد ساخته شده است. ملک لوکس فاخته توسط گروه در منطقه جلفا ساخته شده است. ملک لوکس سیمرغ دو توسط گروه در منطقه شریعتی ساخته شده است. ملک لوکس سیمرغ یک توسط گروه در منطقه شریعتی ساخته شده است. ملک لوکس دهکده توریستی جنگلک توسط گروه در منطقه فیروزکوه ساخته شده است. ملک لوکس شهرک وازیوار توسط گروه در منطقه رویان - نوشهر ساخته شده است. ملک لوکس شهرک ونوش توسط گروه در منطقه رویان - نوشهر ساخته شده است. ملک لوکس شهرک یاس توسط گروه در منطقه ایزدشهر ساخته شده است. ملک لوکس پرایم یک توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس ورونا سه توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس ورونا دو توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس ورونا یک توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس آرمیتا توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس یاس توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس ویلایی شهرک غرب توسط گروه در منطقه شهرک غرب ساخته شده است. ملک لوکس آکروپل 6 توسط گروه در منطقه قیطریه ساخته شده است. ملک لوکس آکروپل 7 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس کلاسیک پارک 2 توسط گروه در منطقه پاسداران ساخته شده است. ملک لوکس نسترن 2 توسط گروه در منطقه گلستان شمالی ساخته شده است. ملک لوکس کلاسیک پارک 1 توسط گروه در منطقه پاسداران ساخته شده است. ملک لوکس برج پارس توسط گروه در منطقه جردن ساخته شده است. ملک لوکس ساختمان 136 توسط گروه در منطقه تهرانپارس ساخته شده است. ملک لوکس ساختمان 144 توسط گروه در منطقه تهرانپارس ساخته شده است. ملک لوکس روسپینا توسط گروه در منطقه پاسداران ساخته شده است. ملک لوکس کوروش توسط گروه در منطقه اوین ساخته شده است. ملک لوکس مجتمع مسکونی رازی 4 توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس مجتمع مسکونی نشاط توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس مجتمع مسکونی باغستان توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس افرانه توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس رادگان توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس آریو توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس ماهور توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس خیام توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس یوتاپ توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس آرینا توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس پادنا توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس آرش توسط گروه در منطقه اوین ساخته شده است. ملک لوکس سورنا توسط گروه در منطقه اوین ساخته شده است. ملک لوکس انارستان توسط گروه در منطقه اوین ساخته شده است. ملک لوکس داریوش توسط گروه در منطقه اوین ساخته شده است. ملک لوکس مهرگان توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس آناهیتا توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس مام 2 توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس ساختمان اداری جردن توسط گروه در منطقه جردن ساخته شده است. ملک لوکس برج مسکونی افرند توسط گروه در منطقه ولنجک ساخته شده است. ملک لوکس ساختمان مسکونی بوکان توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس برج مسکونی خورشید توسط گروه در منطقه شمس آباد ساخته شده است. ملک لوکس مام 1 توسط گروه در منطقه فرشته ساخته شده است. ملک لوکس مجتمع مسکونی اهورا توسط گروه در منطقه کاشانک ساخته شده است. ملک لوکس مجتمع مسکونی کافی آبادی توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس بنیان کاوه توسط گروه در منطقه قیطریه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی زعفرانیه توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی سهروردی توسط گروه در منطقه سهروردی ساخته شده است. ملک لوکس پروژه ابهر توسط گروه در منطقه ابهر ساخته شده است. ملک لوکس کویین سنتر توسط گروه در منطقه الهیه ساخته شده است. ملک لوکس موناکو توسط گروه در منطقه محمودیه ساخته شده است. ملک لوکس نسترن 3 توسط گروه در منطقه ساخته شده است. ملک لوکس موتانا توسط گروه در منطقه منظریه ساخته شده است. ملک لوکس مسکونی آناهیتا توسط گروه در منطقه تهرانپارس ساخته شده است. ملک لوکس خانه شریفی ها توسط گروه در منطقه دروس ساخته شده است. ملک لوکس سرو 1 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس سرو 3 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس سرو 4 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس سرو 5 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس سرو2 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس درنا توسط گروه در منطقه ساخته شده است. ملک لوکس سرو 6 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس به‌دیس 2 توسط گروه در منطقه پاسداران ساخته شده است. ملک لوکس برج باغ باران توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس باستان توسط گروه در منطقه اقدسیه ساخته شده است. ملک لوکس برج باغ نیکان توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس برج باغ نارنجستان توسط گروه در منطقه فرمانیه ساخته شده است. ملک لوکس نیکان دشت بهشت توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس پاسارگاد توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس مژده توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس بیمارستان بین المللی آرمان توسط گروه در منطقه سئول ساخته شده است. ملک لوکس ماه سان 8 توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس VIEW توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس لاله توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس تیتانیوم توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس رویال توسط گروه در منطقه نیاوران ساخته شده است. ملک لوکس آرتیمان توسط گروه در منطقه زعفرانیه ساخته شده است. ملک لوکس بامداد توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است. ملک لوکس ساختمان مسکونی مهر توسط گروه در منطقه قیطریه ساخته شده است. ملک لوکس اداری تجاری قیطریه توسط گروه در منطقه قیطریه ساخته شده است. ملک لوکس توسط گروه در منطقه سعادت آباد ساخته شده است.